Warning: preg_replace(): Compilation failed: escape sequence is invalid in character class at offset 4 in /data/www/13776/aktualne22_cz/www/wp-content/plugins/resume-builder/includes/class.resume-builder-enqueues.php on line 59
Známe vítěze soutěže o exkluzivní CD s podpisem Mariana Vojtka - Aktuálně 22
Bře 6, 2019
534 Zhlédnutí
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Známe vítěze soutěže o exkluzivní CD s podpisem Mariana Vojtka

Známe vítěze soutěže o exkluzivní CD s podpisem Mariana Vojtka

Napsal/a

Soutěž o exkluzivní CD s podpisem Mariana Vojtka vyhrála paní Světlana Šnýdlová. Její jméno bylo vylosováno ze všech čtenářů, kteří úspěšně odpověděli na soutěžní otázku: Kde bydlí v současné době Marian Vojtko? Správná odpověď byla: V Hájku u Uhříněvsi.

Jménem redakce Aktuálně 22 bychom Vás rádi informovali o předání exkluzivního CD s osobním věnováním Mariana Vojtka. To proběhlo v pondělí 4. 3. 2019 za účasti Mariana Vojtka, výherkyně paní Světlany Šnýdlové a členů redakční rady. Paní Světlaně gratulujeme. Při tomto předání jsme zaslechli i pozvání na vystoupení Mariana Vojtka v Divadle Goja Music Hall. 

Děkujeme všem účastníkům naší soutěže za účast a již pro Vás připravujeme obdobné soutěže o finanční i věcné ceny. Ty budou vždy předány s celebritami, které jsou patrony našich akcí. Sledujte Aktualne22.cz.

Štítky k článku:
· · ·
Kategorie k článku:
Soutěž · Z redakce

Komentáře nejsou a nebudou na Aktuálně 22 povoleny. Děkujeme za pochopení.