Warning: preg_replace(): Compilation failed: escape sequence is invalid in character class at offset 4 in /data/www/13776/aktualne22_cz/www/wp-content/plugins/resume-builder/includes/class.resume-builder-enqueues.php on line 59
„Několik“ perných let pro Hájek, Kolodějě, Netluky a Uhřiněves - Aktuálně 22
Bře 29, 2019
673 Zhlédnutí
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem „Několik“ perných let pro Hájek, Kolodějě, Netluky a Uhřiněves

„Několik“ perných let pro Hájek, Kolodějě, Netluky a Uhřiněves

Napsal/a

Čeká nás několik perných let, kdy bude probíhat výstavba dlouho očekávané „Dostavby okruhu 511“ a realizace Hostivařské spojky, která by měla v budoucích letech zásadním způsobem snížit počet aut, která projíždí naší městskou částí. 

Tento projekt je velice ambiciózní a kdyby nebylo takzvaných „ochranářů“ a dalších lidí a uskupení, kteří chtějí z tohoto projektu profitovat již bychom měli realizaci za sebou. Bohužel díky těmto „spekulantům“, kteří se tváří, že jim jde o obecné blaho, zachování přírodní rovnováhy atd. se tento projekt nejen že opozdil o několik desítek let, ale pochopitelně i dost zásadním způsobem prodražil. Je důležité si uvědomit, že toto zásadní zdražení jde z našich kapes, kapes daňových poplatníků. 

Proto bych rád jménem obyvatele této městské části vyzval nejen všechny zmiňované, ale i majitelé ještě nevykoupených pozemků a dalších účastníků nechme ŘSD co nejrychleji realizovat tento „báječný projekt“ a nezdržujme ho dalšími neopodstatněnými připomínkami či blokacemi. Závěrem bych chtěl poděkovat za velmi kvalitní práci jak vedení naší Městské části, tak i úředníkům, kteří tuto agendu s ŘSD a Magistrátem hl. m Prahy řešili, tak i přilehlým Městským částem. 

Ředitelství silnic a dálnic ke konci minulého roku aktualizovalo vizualizaci, ve které se můžete podívat, jak tato komunikace zasáhne do území MČ Praha 22.

V této vizualizaci nejsou nezahrnuty zelené pásy nad rámec této stavby, které bude realizovat Magistrát hl. města Prahy. MČ v současné době podniká aktivní kroky, které napomohou magistrátu v budoucích letech tyto zelené pásy realizovat.

Štítky k článku:
· · · ·
Kategorie k článku:
Budoucí výstavba

Komentáře nejsou a nebudou na Aktuálně 22 povoleny. Děkujeme za pochopení.