Warning: preg_replace(): Compilation failed: escape sequence is invalid in character class at offset 4 in /data/www/13776/aktualne22_cz/www/wp-content/plugins/resume-builder/includes/class.resume-builder-enqueues.php on line 59
Myslíte si, že jsme dobrým příkladem pro naše děti? - Aktuálně 22
Bře 26, 2019
449 Zhlédnutí
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Myslíte si, že jsme dobrým příkladem pro naše děti?

Myslíte si, že jsme dobrým příkladem pro naše děti?

Napsal/a

Tuto otázku si pokládám již několik let a stále na ní hledám odpověď.

Jsem rodičem, dědou a dlouholetým trenérem tenisu jak na regionální, tak na celostátní úrovni a mým celoživotním krédem je věnovat se sportu.

Proto jsem před 22 lety založil Squash centrum v Hájku u Uhříněvsi. Tento sport byl určitou alternativou k tenisu a mým cílem bylo přivést co největší skupinu lidí k této sportovní činnosti. V té době byl squash neznámý sport a my otvírali první centrum na Praze 10. Tak se squash natrvalo zabydlel v naší obci.

Díky tomu se zde odehrálo mnoho atraktivních zápasů na ligové i rekreační úrovni. Zároveň jsme v jeho prostorách připravili hodně sportovních a společenských akcí.  

      I v dnešní přetechnizované době má sport nedílné místo v našem životě. Zvláště děti je neustále složitější přesvědčit o tom, že sport může být stejně zajímavý ba i více, než sledování YouTube a hraní počítačových her. Tyto hry přenášejí naše děti do virtuální reality a odvádějí je od reálného života.

Proto mimo jiné podporujeme i projekty místního Spolku občanů Hájku v oblasti kultury a sportu.

     V současné době lze mimo squashe hrát v našem centru badminton. A také wallyboll, který vznikl v Calabasa Racquetball Klubu ve Spojených státech amerických. V roce 2019 plánujeme rozšíření našeho centra o možnost hraní stolního tenisu. Chloubou obce jsou hájecké dorostenky, které každé úterý pravidelně v našich prostorách cvičí.

    Proto bych rodiče jak z Hájku, Uhříněvsi i Pitkovic vyzval “odtrhněte” své děti od tabletů a mobilních telefonů, inspirujte je a přijďte si společně s nimi zasportovat.

    Po vyčerpávajícím sportovním výkonu můžete obnovit své síly v naší nově otevřené restauraci v Hájku u Uhříněvsi. 

   Více informací naleznete na www.squash-hajek.cz.

Štítky k článku:
· · ·
Kategorie k článku:
Pozdravy čtenářům

Komentáře nejsou a nebudou na Aktuálně 22 povoleny. Děkujeme za pochopení.