fbpx
Dub 14, 2019
625 Zhlédnutí
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jsme si opravdu všichni rovni?

Jsme si opravdu všichni rovni?

Napsal/a

Vážení čtenáři,

Tímto bych Vám za redakci chtěl poděkovat za Vaše rychlé reakce na naše téma umístěné na bilboardu na kruhovém objezdu v ulici Přátelství, kde jsme prezentovali výzvu „Co se Vám líbí – nelíbí v naší obci“ a garantovali jsme Vám, že se tím budeme zabývat.

Jako první přišel dotaz starousedlíka z naší městské částí Praha 22 pana Jana M., který nám položil otázku ve znění: „Jsme si opravdu všichni rovni?“ 

Podstatou tohoto dotazu bylo, že spatřil paní místostarostku paní Kateřinu Erbsovou, jak projíždí zákazem vjezdu v ulici K dálnici bez zjevné příčiny, což spatřuje v tom, že by zmíněná paní místostarostka v prostoru tohoto zákazu řešila jakékoliv záležitosti. 

Jednalo se o „čistý“ průjezd tímto dočasně neprůjezdným prostorem z důvodu úspory času. 

Když se podíváme na mechanismy udělování povolení k vjezdu omezenými oblastmi jako je okolí Netluky – hřiště S. K. Čechie Uhříněves, kdy tyto parametry jsou přísně nastaveny a každý uchazeč o toto povolení musí mít reálný důvod k jeho udělení, zdá se nám, průjezd paní místostarostky omezenou oblastí neopodstatněný.

Víme, že paní místostarostka je schopná si příslušné povolení k průjezdu tohoto prostoru jednoduše opatřit. Nicméně kdo jiný by měl dodržovat tato omezení, pokud nejsou v „obecním zájmu“, než právě představitelé, které jsme si zvolili, aby nás reprezentovali.

Vážený spoluobčane Jane M. osobně oslovíme paní místostarostku Kateřinu Erbsovou, aby nám osvětlila, proč k tomuto porušení dopravních předpisů došlo a budeme Vás a naše čtenáře o jejím vyjádření informovat.

Jakékoliv dotazy na to, co se Vám „Líbí – nelíbí v naší obci“ nám zašlete na adresu redakce@aktualne22.cz. Garantujeme Vám, že se tím budeme zabývat.

Štítky k článku:
· · ·
Kategorie k článku:
Z redakce

Komentáře nejsou a nebudou na Aktuálně 22 povoleny. Děkujeme za pochopení.